• slide 0
 • slide 1
 • slide-3_1
 • The Forum brings together leading European and global experts on energy security, clean energy and energy diplomancy

  slide 2
 • slide 3
 • Creating a right energy mix for the clean and secure future

  slide 4
 • slide 5
 • slide-6

31 травня 2019-го в Монте-Карло (Князівство Монако) відбувся 4-й щорічний Форум із енергетичної безпеки. Тема цьогорічної конференції – Енергетична безпека заради майбутнього: Поствиборчий регламент. Місцем зустрічі традиційно став Яхт-Клуб Монако, де вкотре збираються європейські та американські політики, бізнесмени, експерти та лідери громадськості. Цьогоріч організатори найбільшого європейського заходу з питань енергетичної безпеки – Фонд Князя Монако Альбера II, найбільша приватна газовидобувна компанія України Burisma Group, Атлантична Рада США (Atlantic Council) і Фонд Александра Квасьневського Amicus Europae – зосередили свою увагу на геополітичних змінах та їхньому впливі на формування стратегій енергетичної стійкості майбутніх поколінь.

q2

Відкрив конференцію Князь Монако Альберт ІІ, наголосивши на значенні, якого набув Форум із енергетичної безпеки протягом 4 років. Він подякував організаторам та учасникам за створення впливової комунікаційної платформи, що об'єднує ідеї та прагнення до змін. Із ключовою промовою виступила Колінда Грабар-Кітарович, президент Хорватії.

q3

Цьогоріч до учасників Форуму також приєдналися Петар Стоянов, президент Болгарії (1997-2002), Андерс Фог Расмуссен, прем'єр-міністр Данії (2001-2009) і генеральний секретар НАТО (2009-2014), Олександр Кваснєвський, президент Польщі (1995-2005), Альфред Гузенбауер, канцлер Австрії (2007-2008), Пола Добрянські, колишній заступник Державного секретаря США, старший науковий працівник Белферського центру науки і міжнародних справ факультету державного управління Гарвардського університету, посол Джон Е. Гербст, директор Євразійського центру Атлантичної ради США, Річард Морнінгстар, засновник Глобального енергетичного центру Атлантичної ради США, Штефан Фюле, Єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства (2010-2014) та інші.

 q4

Загалом за 4 роки проведення Burisma Group разом із організаторами об'єднали на Форумі з енергетичної безпеки тисячі учасників, захід відвідали понад 15 президентів, десятки експертів, бізнесменів і лідерів громадськості.

q5

2019-го конференція мала 4 основні блоки: президентська панель, стратегічна сесія Атлантичної ради США, експертна панель і спеціальний фокус на інноваційних змінах в енергетичний галузі, проектах для інвестицій, блокчейні та криптовалютах.

q6

"Burisma Group продовжує об'єднувати міжнародну впливову спільноту навколо проблематики безпечного енергетичного майбутнього. Вже вчетверте світові лідери та друзі України приїздять до Монако обговорити формування єдиного безпечного енергетичного альянсу майбутнього. Україна є важливою ланкою в системі енергетичної безпеки Європи і спільними зусиллями, за підтримки наших поважних партнерів ми продовжимо спільно формувати регламент завтрашнього дня", – зазначив Микола Злочевський, ініціатор й фундатор Форуму з енергетичної безпеки, президент Burisma Group.

q7

Нагадаємо, з 2016-го Форум з енергетичної безпеки щорічно проходить у Монако за підтримки Фонду Князя Монако Альбера ІІ, Burisma Group, Atlantic Council та Фонду Александра Квасьневського Amicus Europae. Ініціаторами заходу є Його Світлість Князь Монако Альбер ІІ і Микола Злочевський, президент найбільшої української газовидобувної компанії Burisma Group.